CHERRYUP

CHERRYUP

900 ден.
Шифра на производ: 01
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Првокласен ликер од вишна направен од дестилат од наше фино вино и најслатки македонски вишни. Фантастичен дигестив кој остава впечаток на јадење на тие прекрасни вишни. Развеселува ...

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Винарска Визба Попова Кула АД © 2023. UKION SHOPS
CHERRYUP Првокласен ликер од вишна направен од дестилат од наше фино вино и најслатки македонски вишни. Фантастичен дигестив кој остава впечаток на јадење на тие прекрасни вишни. Развеселува ... .. Category: Product #: 01 Regular price: 900 ден. 900 Available from: Винарска Визба Попова Кула АД