Хидросол од Лаванда

Хидросол од Лаванда

180 ден.
Шифра на производ: 01
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Еколошка и природна  ароматична вода од лаванда, која се добива при процесот на дестилација на  есенцијалните масла од цветот. Пакувана во стаклено шише за да може подолготрајно да ги зачува нејзините уникатните својства и смирувачки ароми.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Винарска Визба Попова Кула АД © 2023. UKION SHOPS
Хидросол од Лаванда Еколошка и природна  ароматична вода од лаванда, која се добива при процесот на дестилација на  есенцијалните масла од цветот. Пакувана во стаклено шише за да може подолготрајно да ги зачува нејзините уникатните својства и смирувачки ароми. .. Category: Product #: 01 Regular price: 180 ден. 180 Available from: Винарска Визба Попова Кула АД