100% масло од Лаванда

100% масло од Лаванда

500 ден.
Шифра на производ: 01
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Ние произведуваме 100% органско масло од лаванда од нашите сопствени насади, внимателно одгледувани, рачно собрани, а потоа ладно цедени и спакувани во стаклени шишиња.

Маслото од лаванда е едно од најпопуларните есенцијални масла поради неговите уникатни, моќни терапевтски својства и прекрасна миризлива арома. Ова природно добиено органско масло нуди олеснување за анксиозност и стрес, главоболки, мигрени и алергии.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Винарска Визба Попова Кула АД © 2023. UKION SHOPS
100% масло од Лаванда Ние произведуваме 100% органско масло од лаванда од нашите сопствени насади, внимателно одгледувани, рачно собрани, а потоа ладно цедени и спакувани во стаклени шишиња. Маслото од лаванда е едно од најпопуларните есенцијални масла поради неговите уникатни, моќни терапевтски својства и прекрасна миризлива арома. Ова природно добиено органско масло нуди олеснување за анксиозност и стрес, главобол.. Category: Product #: 01 Regular price: 500 ден. 500 Available from: Винарска Визба Попова Кула АД