Производи на акција

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-20%
Domasna Zolta Rakija
Домашна Жолта е лозова ракија направена од одбрано грозје со врвни квалитети, ферментирано, дес..
1.200 ден.1.500 ден.
без ДДВ: 1.200 ден.
-20%
Stanushina Rosé
Станушина Розе е прекрасно суво розе вино со нежна светло розова боја. Аромите се интензивни и богат..
288 ден.360 ден.
без ДДВ: 288 ден.
Врз основа на 1 оценки.
-20%
Altan
Алтан е уникатно вино кое се одликува со доминантни ароми на круша и праска, додека во позадина нежн..
288 ден.360 ден.
без ДДВ: 288 ден.
-20%
Kalesh
Калеш е вино со жива темно црвена боја со виолетови нијанси и изразена длабочина. Мирисните ароми се..
288 ден.360 ден.
без ДДВ: 288 ден.
Врз основа на 1 оценки.
-20%
Vranec Victory
Вранец Victory 2015 е полуслатко црвено вино направено од покасно обрано грозје од сопствен лозов на..
1.200 ден.1.500 ден.
без ДДВ: 1.200 ден.
Врз основа на 1 оценки.
-20%
Vranec Perfect Choice
Вранец Perfect Choice е сублимат на традиционалното и модерното, комбинација на високо квалитетно гр..
640 ден.800 ден.
без ДДВ: 640 ден.
Врз основа на 1 оценки.
-20%
Cabernet Sauvignon Perfect Choice
Каберне Совињон Perfect Choice е фантастичен производ од Тиквешкиот регион. Има полно тело и богата ..
640 ден.800 ден.
без ДДВ: 640 ден.
-20%
Chardonnay Barrique
Шардоне Барик е бело вино со блескавa жолтo-зелена боја. Виното покажува богата палета од ароми - зр..
640 ден.800 ден.
без ДДВ: 640 ден.
-20%
Vranec Aristokrat
Вранецот е типично Македонскa сорта на грозје. Овој Вранец Аристократ е црвено суво вино со интензив..
400 ден.500 ден.
без ДДВ: 400 ден.
-20%
Cabernet Sauvignon Aristokrat
Кабeрне Совињон Аристократ е извонредно суво црвено вино со рубинова и нијанси на пурпурна боја. Има..
400 ден.500 ден.
без ДДВ: 400 ден.
-20%
Temjanika Aristokrat
Нашето лозје од сортата Темјаника од кое е направено ова специјално вино од серијата Аристократ се н..
400 ден.500 ден.
без ДДВ: 400 ден.
-20%
Chardonnay Aristokrat
Нашето лозје од сортата Шардоне од кое е направено ова специјално вино од серијата Аристократ се нао..
288 ден.360 ден.
без ДДВ: 288 ден.
-20%
Stanushina
Станушината е автохтона македонска сорта на грозје. Нашата Станушина е извонредно црвено вино со ..
320 ден.400 ден.
без ДДВ: 320 ден.
-20%
Stanushina Barrique
Станушина Барик е извонредно суво вино со рубин црвена боја. Поседува исклучително комплексни ароми ..
640 ден.800 ден.
без ДДВ: 640 ден.
-20%
Vranec
Вранец е суво црвено вино со карактеристична темна рубин боја со голема длабочина и интензитет. Посе..
288 ден.360 ден.
без ДДВ: 288 ден.
-20%
Cabernet Sauvignon
Каберне Совињон е извонредно вино со интензивна црвена боја со силни виолетови нијанси. Ова вино се ..
288 ден.360 ден.
без ДДВ: 288 ден.
Винарска Визба Попова Кула АД © 2022. UKION SHOPS