Производи на акција

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-20%
Pinot Noir
Пино Ноар се одликува со нежно црвена боја испреплетена со виолетови нијанси. Аромата е комплексна, ..
288 ден.360 ден.
без ДДВ: 288 ден.
-20%
Sauvignon Blanc
Совињон Блан е извонредно суво бело вино со бледо жолта и нијанси на зелена боја. Комбинацијата од а..
288 ден.360 ден.
без ДДВ: 288 ден.
-20%
Zilavka
Жилавка е извонредно бело вино кое се одликува со жолтозелена боја со сјајна ниjанса, карактеристичн..
288 ден.360 ден.
без ДДВ: 288 ден.
-20%
Muscat Ottonel
Мускат Отонел е извонредно бело вино со нежна жолта боја со зеленкасти ниjанси. Има интензивни ароми..
288 ден.360 ден.
без ДДВ: 288 ден.
-20%
Temjanika Sweet
Опис на виното: Темјаника Свит е благо бело вино со изразито жолта боја и ароми на камилица, мед ..
800 ден.1.000 ден.
без ДДВ: 800 ден.
-20%
Altan Bag-in-box  3 l
Алтан е уникатно вино кое се одликува со доминантни ароми на круша и праска, додека во позадина нежн..
536 ден.670 ден.
без ДДВ: 536 ден.
-20%
Vranec Bag-in-box  3 l
Вранец е суво црвено вино со карактеристична темна рубин боја со голема длабочина и интензитет...
536 ден.670 ден.
без ДДВ: 536 ден.
Винарска Визба Попова Кула АД © 2023. UKION SHOPS